Menü Kapat

Sabun Atölye 2020’de

Posted in blog

Benim için 2019 çok hızlı geçti… çok güzel planlarım vardı ve bazıları gerçekleşebilirdim, bazıları maalesef hala sadece listede var.

Bahaneler tabii ki da var … ama onları ne beni ne size mutlu edilirler. Ve zaten bence herkesin durumu aynı 🙂 Bütün planları gerçekleşen varsa lütfen sırrı bizimle paylaşsın.

2019’un Blog Favorileriniz

Önce biraz geri bakalım sonra yeni planları kuralım…

En çok ziyaret eden ve yorum alan yazıları aşağıdadır.

API ve UI bilen varsa ya da en az Javascript bileni bizimle irtibata gecebilir, hala istediğim online hesaplama makinası yaptırmaya beceremedim.

Doğal sıvı sabun yapımı ve arap sabun yapımı bu sene çok merak sardınız 🙂

Şimdi 2020’de ne olacak

Bazı takipçileri onu biliyor, babam son üç ay hastane girip çıkıp duruyor ondan pek bir düzene kuramıyorum, bu yüzden bu yazı ancak şimdi yayılabildim.

Krem yapımı kitabı yazmak hala önümde en önemli proje, ufak bir destek grupla bu planı da geçen haftadan itibaren daha ilerledi. 🙂

Haftalık bir blog yazı planlanıyorum, bundan birisi sabun yapımı birisi kozmetik yapımı olacak, üçüncü yazı İpek hanımdan gelecek ve dördüncü biraz zamanıma bağlı ya instagram proje ya da sadece metin halinde olacak.

Yeni kursları hazırlanmaya planlanmıyorum ama krem ilgili ufak grup tarzı başarılı olacaksa, böyle tarz mini mentorship (rehberlik? mentorluk?) grupları belki bir yolu olabilir 🙂

Bir şey ama değişmedi sizin talepleri yerinde getirmeye çalışıyorum ve ondan sizden gelen istekleri lütfen devam paylaşın.

Umuyorum sizin 2020 çok mutlu, sağlıklı ve başarılı bir sene olacak

Justine

Paylaşmaya unutmayın

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir